Obavijesti

Anketni upitnik

Anketni upitnik

napisao/la Josipa Mitrović-Matić -
Broj odgovora: 0

Poštovani/a,

moje ime je Ivana Jadrić i doktorand sam Ekonomskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci. U procesu sam provedbe glavnog istraživanja za potrebe izrade doktorskog rada teme: Izvorišta i reakcije na percipiranu razinu kvalitete u visokom obrazovanju.  

Bila bih vam zaista zahvalna, ako bi mi pomogli u prikupljanju potrebnog uzorka na način da podijelite svojim studentima, postavite na online platformu za e učenje ili mi pomognete na bilo koji drugi način, na koji mislite da bih mogla doprijeti do studenata.

Svjesna sam da je u ovom periodu teško osigurati povrat studentskih anketa, ali budući da se radi o završnoj fazi istraživanja za potrebe izrade doktorskog rada, zaista bih vam bila zahvalna i cijenila bih bilo kakav Vaš doprinos.

Uzorak u istraživanju čine studenti završne godine preddiplomske razine studija ekonomskog područja, s javnih i privatnih visokih učilišta u Republici Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini te Sloveniji.  

Molim Vas za pomoć u prikupljanju odgovora studenata koji pripadaju traženom uzorku na Vašoj instituciji.

Anketni upitnik se nalazi na sljedećoj poveznici:

https://limesurvey.srce.hr/339257?lang=hr 

Unaprijed Vam zahvaljujem!

 

S poštovanjem,

Ivana Jadrić, univ.spec.oec.

Sveučilište u Rijeci

Ekonomski fakultet, doktorand

jadricivana0@gmail.com